U Ulici Desanke Maksimović 6 pojavila se rupa na asfaltu koja predstavlja opasnost za vozače i pješake. Kako bi skrenuli pažnju prolaznicima, ali i nadležnim službama, građani su u samu rupu zaboli granu, a oštećenje dodatno označili plavim sprejem.
Ovaj nesvakidašnji prizor izmamio je komentare brojnih prolaznika. Građani upozoravaju da bi rupa mogla prouzrokovati nezgode, te traže hitnu reakciju nadležnih kako bi se problem riješio.
Do objavljivanja ovog teksta nije bilo informacija o tome kada će se izvršiti sanacija na ovoj lokaciji.



Izvor: RTV HIT







