Upis učenika u prve razrede srednjih škola u Brčko distriktu završen je danas, nakon što je trajao dva dana – 23. i 24. juna 2025. godine.
Prema planu upisa za ovu školsku godinu, u četiri brčanske srednje škole predviđen je prijem ukupno 666 učenika, koji će biti raspoređeni u 37 odjeljenja.
Opširnije o ovoj temi u prilogu HIT televizije:
Izvor: RTV HIT / realno.ba







