Gradonačelnik Brčko distrikta Siniša Milić i šef Misije OSCE-a u BiH Brajan Ageler održali su sastanak sa učenicima brčanskih srednjih škola koji su učestvovali u projektu „Građanin“ u sklopu predmeta demokratija i ljudska prava.

Izvor: radiobrcko.ba








