Brčanske „Lavice“ u prijepodnevnim satima krenut će ka Banja Luci gdje ih danas očekuje prvi finalni duel play-off za prvakinje Bosne i Hercegovine sa ekipom „Orlova“.
„U ovaj duel ulazimo maksimalno spremni i fizički i psihički, potpuno rasterećeni, jer smo ulaskom u ovo finale već ponovili najbolji rezultat u istoriji kluba“, kaže predsjednik našeg kluba Boško Vukadinović, dodajući da, uprkos činjenici da su Orlovi bez poraza i ove sezone, u Banja Luku idu da pobjede.
Inače, finalni duel za prvakinje Bosne i Hercegovine igra se u tri dobijena meča, a večerašnji duel počinje u 18 sati, dok je revanš planiran u subotu u dvorani Tehničke škole.
Izvor: radiobrcko.ba







