ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko uspješno realizira plan i program priprema u susret prvenstvu u Premijer ligi žena BiH za sezonu 2024/2025. Ekipa intenzivno trenira u dvorani brčanske Gimnazije pet puta sedmično pod vodstvom novih trenerica, iskusnih ranijih brčanskih odbojkašica, Sandre Mitrović i Ajle Omerhodžić. Od ovog tandema trenerica saznali smo da će prva provjera dosadašnjeg učinka rada biti u subotu na „2. Borac KUP-u“ u Banja Luci.
U dvorani „Centar“ u Banjoj Luci oglede će imati ekipe „Don Bosko“ iz Zagreba, OK „Orašje“ novajlija u Premijer ligi BiH, a organizator blistavo najavljuje ŽOK „BIMAL – Jedinstvo“ Brčko kao najtrofejniji klub BiH. Utakmice će igrati ovim rasporedom: Borac – Orašje, Bimal-Jedinstvo – Don Bosko, Borac – Don Bosko, Orašje – Bimal-Jedinstvo, Don Bosko – Orašje i Borac – Bimal-Jedinstvo.
Tekst i fotografija: Stjepan Bogutovac
Izvor: radiobrcko.ba







