Za vikend se na poligonu za obuku vozača, tzv. glamuroznoj muzičkoj areni, održao koncert Fahrete Jahić, poznatije u narodu kao Lepe Brene.
Građani su primijetili nakon održanog koncerta devastiran i prljav poligon, sa ostacima svog smeća kojeg niko nije niti pokupio, niti bacio.
Još jedna zanimljiva činjenica jeste da na koncertu niko nije kucao fiskalni račun, te 99% radnika koji su tu noć radili nisu bili ni prijavljeni.
Pored toga izvaljen je stub na rasksnici gdje je bio okačen pano za najavu njihovog prethodnog koncerta Aleksandre Prijović koji još uvijek stoji onako kako stoji. Sreća nije bilo povrijeđenih.
Organizator istoimenog koncerta je agencija Travel 4 Fun iz Banjaluke, čiji se vlasnik bogatio u pandemiji korone i po ko zna koji put pokazao da ne preza ni od čega.
Da li su ovi koncerti vrijedni uništavanja našeg grada te iznošenja novca bez ikakve vrste oporezivanja i da li bi neka agencija iz Brčko distrikta mogla isto ovo da uradi u Banja Luci?




Izvor: otisak.ba







